Povedali o mne

Sarah Sudna
Sarah Sudna
20:42 01 Feb 22
Ten človek si môže povedať pán masér 👌 klobúk dole pred ním. Milý vždy usmiaty, profesionálny prístup. Už po prvej masáži výrazné zlepšenie .🙌Vždy ochotné poradí a vysvetli.... Príjemné prostredie . Za mňa môžem odporučiť všetkými ⭐⭐⭐⭐⭐.
Miriam Mojžišová
Miriam Mojžišová
08:59 06 Nov 21
Príjemné prostredie,ochota pomôcť,odbornosť! Miesto,na ktoré sa človek vracia s radosťou 🙂
Simon Duraci
Simon Duraci
20:36 18 Oct 21
Každý kto sa venuje nejakému športu ale aj každý kto chce normálne fungovať, bez bolesti ramien, krizov, kolien mal by chodiť pravidelne ku doktorom...Nie kecam 🤣... Tade cesta nevedie, teda aspom moja nie... Radšej volím cestu pohybu,masáži, fyzioterapie.A na tejto ceste som spoznal Marcela, ktorý má dostal svojimi, drsnymi obcas až drastickymi, ale aj veľmi hravimi a špeciálnymi metódami cvičenia. Nehovoriac o skvelej masáži či bankovani.Takto by som tu mohol pokračovať do nekonečná ale skúsim to skrátiť.Ak chcete mať auto v poriadku idete do DOBRÉHO autoservisu..Ak chcete byť VY fyzicky v poriadku idete do FYZIOGREEN!!!Za mňa jasná voľba 😎
Vlado Chovanec
Vlado Chovanec
16:49 01 Sep 21
Dnes som absolvoval masáž. Prišiel som s veľkými bolesťami chrbta, po krátkej konzultácií s fyzioterapeutom sme zvolili masáž a následné bankovánie. Po masáži sa cítim oveľa lepšie chrbát povolil. Vrelo odporúčam a určite zopakujem návštevu.
Gabriela Čorbaiová
Gabriela Čorbaiová
16:35 29 Jul 21
Pekne a príjemné zariadené priestory, kvalitná masáž a milý ochotný prístup maséra. Odporúčam 👌🏻🙏🏻
Zobraziť všetky recenzie
js_loader